O Projektu

Smyslem projektu je, ...

aby bylo možné co nejrychleji a na jednom místě najít české výrobce např. oblečení, obuvi, nábytku apod. Aby zákazník věděl, že kupuje přímo české výrobky od českých firem a aby se firmy mohly snadněji dostat k zákazníkovi a mohly co nejlépe prezentovat a prodat svůj výrobek. Aplikace obsahuje nejdůležitější informace, které zákazník potřebuje při nákupu online (zaměření na lokálnost, možnost okamžitého kontaktu se společností). Vše na jednom místě v kapse. Máme zájem na tom, aby české firmy prosperovaly a generovaly zisk, který se přetaví v další peníze utracené jinde v Česku, čímž vzroste celkové bohatsví nás všech.
Jsme pro podporu kvalitních výrobků firem, které často nemají jen dost peněz na reklamu a lidé o nich jen neví, s čímž by měla pomoci tato aplikace.

Náš cíl

… je seskupení českých výrobců, drobných, středních podnikatelů na jedno místo. Dalším cílem je urychlení procesu vyhledávání a možnost rychleji se rozhodovat při nákupu – jestli mě daný produkt osloví nebo ne. Pokud cestuji po České republice a chci se poohlédnout v dané lokalitě po zajímavých firmách či produktech, možno využít aplikaci na vyhledávání lokálních produktů v kategoriích, které aplikace poskytuje. Jednoduše vyhledám na pár kliknutí to, co potřebuji a současně podpořím tuzemské výrobky či služby.

Přesunout se na začátek